Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

 Baza wiedzy

Ile czasu ma podmiot obowiązany do udostępnienia informacji publicznej?

Zgodnie z ustawą o dostępie do informacji publicznej, udostępnienie informacji zgodnie z wnioskiem następuje po upływie 14 dni od dnia powiadomienia wnioskodawcy, chyba że wnioskodawca dokona w tym terminie zmiany wniosku w zakresie sposobu lub formy udostępnienia informacji albo wycofa wniosek (art. 15 ust. 2).

Źródło: 

Ustawa z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej (Dz. U. Nr 112, poz. 1198 z późn. zm.)

Projekt współfinansowany
ze środków
Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji



Serwisy internetowe prowadzone przez Ośrodek Studiów nad Cyfrowym Państwem:
AkademiaStandardowit.pl | ArchitekturaKorporacyjna.pl